Koltuk & Yatak Yıkama

Günlük olarak üzerinde oturduğumuz, bazen uyuduğumuz bazense misafirlerimizi ağırladığımız koltuklarımız zamanla kirlenerek içerisinde “mite” bir diğer adıyla “ev akarı” adı verilen bakteriler oluşur.

Bu bakteriler zaman içerisinde bizlerin hastalanmasına neden olur. Astım, bronşit, nefes darlığı, halsizlik gibi belirtilere sahip olan hastalıklara neden olan bu bakterileri ne yazık ki koltuklarımızı silerek yok edemeyiz. Bu bakterilerin yok olması için derinlemesine vakumlu makinelerimiz ve yüksek ısıda su ile yıkama yapmaktayız. Ayrıca kullanmış olduğumuz yıkama şampuanları anti bakteriyel özelliğe sahip olduğundan dolayı bu bakterilerin tekrar meydana gelmesini önlemektedir.

Koltuk, yatak, sandalye ve berjer yıkama hizmetimizde adresinize kadar gelerek, koltuklarınızı bulunduğu yerde yıkamaktayız.

bursa koltuk ve yatak yıkama

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, Orhaneli, Yenişehir, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi, Bursa Merkez gibi tüm bölgelere tüm hizmetleri vermekteyiz.

Tüm türdeki koltuklar, çekyatlar, tek kişilik, çift kişilik yataklar ve bebek yatakları gibi tüm ürünleri yıkıyor, duruluyor ve vakumluyoruz.

Özel olarak koltuk, yatak ve berjer yıkama amacıyla üretilen makinelerimiz derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Çift vakum motorlu, özel ilaçlar ile yıkama yapan ve suyu 80 dereceye kadar ısıtan makineler ile derinlemesine hijyen ve temizlik sağlıyoruz.

Koltuk yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama ve berjer yıkama fiyatları gibi tüm bilgilere güncel fiyat listesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncel fiyat listesi sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Koltuk ve Yatak yıkama hizmetimizde halılarınızı bir telefonunuzla adresinize kadar gelerek almaktayız. Koltuk ve yatak temizleme ücreti dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bazı firmalar yıkama fiyatının dışında sizlerden servis ücreti, yakıt ücreti veya farklı başlıklar altında ücretler istemektedir, lütfen bu tür firmalara itibar etmeyiniz.

%90 oranında nemden ve sudan arındırılan ürünlerinizin yaz aylarında ortalama kuruma süresi 4-6 saat, kış aylarında ise 8-10 saati bulabilmektedir. 

 

Daha garantili ve hızlı kurumasını istiyorsanız yaz-kış camları açarak evi havalandırabilir ve kurumayı hızlandırabilirsiniz.

Yatak Yıkama

Günümüzün en önemli kısmını geçirdiğimiz yataklarımız, ter, toz ve farklı nedenlerden dolayı sürekli olarak kirlenmektedir. Üzerine örtü sermemize rağmen bazı mikrop, bakteri veya tozlar yatağımızın alt kısımlarına doğru gitmekte ve sağlığımızı olumsuz yönde tehdit etmektedir. Bu nedenle yatağımızda sağlıklı ve huzurlu bir uyku geçirebilmemiz için kesinlikle ve mutlak suretle yataklarımızı yıkattırmamız gerekmektedir.

 

Bursa Halı ve Koltuk Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize %100 hijyenik ve temizlik sunan bir hizmet ile yatak yıkaması yapmaktayız. Yıkanan yataklarınız tüm kir ve mikroplardan arındırılarak sağlıklı bir hal almaktadır.

 

Yatak yıkama hizmetimizde bir telefonunuz ile adresinize kadar gelerek, yerinde yatak yıkaması yapmaktayız.

Halı Yıkama'da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk ve Yatak Yıkama hizmetimizde, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla, profesyonel hizmet sunuyoruz. Koltuk, yatak ve sandalye gibi eşyalarımız da; halılarımız gibi düzenli olarak yıkama işlemine girmesi gereken eşyalardır. Koltuk ve yataklarda gün boyu yatıyor, oturuyor ve uyuyoruz. Bu nedenle koltukların ve yatakların her daim hijyenik olması gerekiyor.

 

Koltuklarınızı ve yataklarınızı her ne kadar kendiniz silip süpürseniz ve üzerine örtü örtseniz bile bu hijyenik olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü koltukları ve yatakları silerek sadece yüzeydeki kir ve lekeleri eşyalarınızın iç kısımlarına itmiş olursunuz. Hijyenik ve doğru bir koltuk yıkama işlemi, vakumla çekilerek yapılmalıdır.

 

Firmamız buharlı ve yüksek vakum gücüne sahip makineler ile koltuklarınızı, yataklarınızı ve sandalyelerinizi adresinize kadar gelerek yerinde yıkıyor. Koltuklarınızı hiç yerinden kaldırmadan önce özel ilaçlar ile hazırlanmış ilaçlarımızı koltuğunuza veya yataklarınıza sıkarak, lekelerin yumuşamasını sağlıyoruz. Özel ince ve yumuşak uçlu fırçalar ile koltuğunuzu fırçalıyoruz ve ardından yüksek vakum güçlü ve hijyenik yıkama sağlayan makinelerimizle yıkama işlemini ürünlerinizin her tarafını kapsayacak şekilde tamamlıyoruz.

 

Yıkama sonrası yalnızca yüzde 10 civarında bir nem kalıyor ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 7-8 saatte tamamen kuruyarak koltuklarınız kullanılabilir hale geliyor. Sıcak yaz aylarında ise kuruma süresi ortalama 5 saate kadar düşüyor.

Derinlemesine Koltuk & Yatak Temizliği

Koltuklarınızı ve yataklarınızı yıkadıktan sonra çıkan lekeyi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Temiz sandığınız eşyalarınız tüm lekeyi içine hapsettiği için siz sadece yüzeysel temizlik yapıyorsunuz fakat firmamız en ince detayına kadar derinlemesine ve hijyenik bir şekilde koltuklarınızı ve yataklarınızı temizliyor. Firmamızdan yerinde koltuk yıkama hizmeti almak için firmamızı aşağıdaki telefon simgeli butona tıklayarak arayabilirsiniz.

 

İstediğiniz ürünleri yıkamaya, yoğunluğa göre değişmekle beraber ortalama 3-4 gün içerisinde geliyoruz.

 

Hijyenik Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmeti

 

Evinizdeki koltuk ve yataklarınızı düzenli olarak yıkattırmanız sağlığınız ve hijyen açısından büyük önem taşır. Özellikle de solunum yolu rahatsızlığı olan kişiler tozlu ortamdan uzak durmaları gerekir. Koltuk ve yataklarınızın iç kısmında olan tozlar belirli bir zaman sonra havaya dağılarak rahatsızlığı olan kişileri etkileyecektir. Bunun önüne geçmek için de koltuk ve yatakların belirli aralıklar ile (en fazla 5 ayda bir defa) yıkanması gerekir. Bu konuda bizleri arayarak koltuk ve yatak yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bursa Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Bursa içerisinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve koltuk yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Adres Bilgilerimiz

🌏 Veysel Karani Mahallesi, Venüs Sokak, No:10
Osmangazi / Bursa

Bursa Halı Yıkama & Temizlik Hizmetleri

Bursa Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla temizlik ve yıkama hizmetleri sunmaktayız. 

Uygun fiyatlar ve kaliteyi bir arada arıyorsanız doğru adrestesiniz! 

Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Bursa Halı Yıkama & Diğer Temizlik Fiyatları

En uygun fiyatlarla halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama ve yatak yıkama gibi ihtiyaçlarınız için her zaman buradayız. 

Bursa için güncel halı ve diğer yıkama hizmetlerimiz için aşağıda yer alan butonu tıklayın.

Bizi Arayın