Halı Yıkama Hizmetimiz

Bursa Halı Yıkama fabrikası olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve tüm halılarınızı ilk günkü halinde teslim edebilmek adına, son teknoloji temizleme, durulama ve kurutma üniteleri ile temizlik işlemlerini yapmaktayız.

Halı temizliği ve yıkama hizmetimizde organik halı temizleme şampuanları, full otomatik yıkama makineleri ve tam kapalı, hijyenik kurutma odalarında işlem yapmaktayız.

Makine halısı yıkama, Yün halı, Shaggy halı, Step halı, Makine yünü halı, Makine yünü halı yıkama, El dokuma halıları, Milas halı,Nepal halı, İran halısı, İpek halı, Akrilik halı, Çin halısı ve Isparta halısı gibi tüm halı türlerini yıkamaktayız.

Bursa halı yıkama hizmetimiz

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, Orhaneli, Yenişehir, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi, Bursa Merkez gibi tüm bölgelere tüm hizmetleri vermekteyiz.

Makine halısı, Yün halı, Shaggy halı, Step halı, Makine yünü halı, Makine yünü halı yıkama, El dokuma halıları, Milas halı, Nepal halı, İran halısı, İpek halı, Akrilik halı, Çin halısı ve Isparta halısı gibi tüm halı türlerini yıkamaktayız.

Tüm halı türleri ve hatta lekeleri farklı yöntemlerle, farklı şekillerde yıkanmaktadır. Halılarınız türüne göre ayrılarak, yıkama işleminin nasıl yapılacağına karar veriyor. Yün ve antika halılar için hassas yıkama türleri tercih edilirken, makine halısı gibi halılarda otomatik yıkama türü tercih edilebilmektedir. Bu işlemin ardından halı türüne özel şampuanlar ve işlemler yapılarak halılarınız özen ve titizlikle yıkanıp, durulanarak sudan iyice arındırılıyor.

Halı yıkama metrekare fiyatları ve tek halı yıkama fiyatları gibi tüm bilgilere güncel fiyat listesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncel fiyat listesi sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Yıkama hizmetimizde halılarınızı bir telefonunuzla adresinize kadar gelerek almaktayız. Halı temizleme ücreti dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bazı firmalar halı temizliği fiyatının dışında sizlerden servis ücreti, yakıt ücreti veya farklı başlıklar altında ücretler istemektedir, lütfen bu tür firmalara itibar etmeyiniz.

Tamamen kapalı, tozdan arındırılmış ve hijyenik kurutma odalarımızda, halılarınızın nemini, nem alıcı cihazlarla alarak kurutuyoruz. Bu şekilde kuruyan halı diplerinde hiç nem ve ıslaklık kalmadığı için bakteri oluşumunun önüne geçilmiş oluyor. Bu şekilde kurutmanın bir diğer avantajı ise halılarınızın yapısı bozulmadan, zarar görmeden kuruyor olmasıdır.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?

Adresinizden alınan halılarınız öncelikle adınız, adresiniz ve telefon numaranızı belirtecek şekilde etiketlenir. Böylece karışma, kaybolma, çalınma gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

 

Daha sonra yıkanacak halılarınızın toz ve tüy alma işlemi yapılır.

 

Tüy, toz ve kaba kirlerinden arındırılarak yıkama işlemine hazırlanan halılarınız; cinsine göre (makine halısı, shagy halı, yün halı vb.) özel yıkama şampuanları ile şampuanlanır ve bir süre lekeleri çözülmeye bırakılır. Kullandığımız tüm yıkama ilaçları ve deterjanlar, anti-bakteriyel ve organik maddelerden üretilmiş olup herhangi bir alerji veya sağlığa zarar verebilecek bir durum meydana getirmez.

 

Lekeleri de tamamen çözüldükten sonra tam otomatik yıkama makinelerimize yerleştirilen halılarınız, tam otomatik makinelerimiz tarafından iyice yıkanıp, durulanır.

 

Durulanan halılarınız yüksek titreşimli makinelerimizde suyundan iyice arındırılarak, kötü koku ve nemden kaynaklı çürüme gibi durumların önüne geçilir.

 

Kalite kontrolü uzman ekibimizce yapılan halılarınızda eğer bir leke veya kir kalmadığına emin olunursa halılarınız tam ve hijyenik ve güvenli kuruma sağlayan “Kurutma odalarımıza” alınarak bir gün boyunca kuruması sağlanır.

 

Kuruyan halılarınızı özel halı poşetleri ile paketleriz, sonrasında ise dağıtım için araçlarımız yola çıkar ve adresinizden alınan halılarınız, adresinize kadar teslim edilir.

 

Ödemeyi ister halılarınız bizim tarafımızdan alınırken, isterseniz de teslim alacağınız gün yapabilirsiniz.

Halı Yıkama'da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama hizmeti, hem sağlığınızın hem de halınızın zarar görmemesi için profesyonel olarak yapılması gereken bir hizmettir.

 

Günümüzün büyük kısmını üzerinde geçirdiğimiz, çocukların veya bebeklerin oynadığı halılar özellikle sürekli olarak temizlenmeli ve hijyeni sağlanmalıdır. Üstelik halı, bir evin en değerli eşyalarından biri olabilir. Halı dokumacılığı konusunda usta olan ülkemizde kaliteli, el işçiliği ile yapılmış veya antika gibi halılar bir çok evde bulunmaktadır.

 

Bu nedenle halılarınızı yıkatmak için bir firmaya vermeden önceden 2 defa düşünmelisiniz. Bursa Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası olarak, bütün halı çeşitleri için organik ve anti-bakteriyel temizleyiciler kullanıyoruz.

 

Tüm gün onların üstünde geziyoruz, oturuyoruz, yeri geliyor çocuklarımızın halıların üstünde oynamasına ve yatmasına izin veriyoruz. Bu nedenle halıların temiz olması çok önemlidir. Halıları temiz tutmak için her zaman süpürmek veya silkelemek yeterli olmuyor. Belli zaman aralıklarında profesyonel olarak yıkanması gerekiyor. Doktorların önerisi minimum her 3 ayda bir halılarınızı yıkattırmanız yönündedir.

 

Profesyonel yıkamaktan kasıt elbette kapının önünde fırça ve hortumla köpükleyerek yıkayıp balkonda veya sokakta kurutmak değil. Halıların profesyonel olarak yıkanması için halı yıkama firmasında özel makineler ile yıkanması gerekiyor. Kapının önünde yıkanan halılar hijyenik olmadığı gibi hem çok fazla su harcıyor hem de insan gücü gerektiriyor.

 

Bursa halı yıkama ailesi olarak tam otomatik halı yıkama makineleri sayesinde halılarınızı tertemiz ve hijyenik şekilde yıkıyor. Bu sayede kapının önünde saatlerce halı yıkayıp, günlerce kurutmak için uğraşmanıza gerek kalmıyor.

 

Firmamızdan halı temizliği talebinde bulunduğunuz takdirde aynı gün içinde servisimiz adresinize gelerek halılarınızı alıyor ve fabrikamıza getiriyor.

Bursa Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Bursa içerisinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve koltuk yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Adres Bilgilerimiz

🌏 Veysel Karani Mahallesi, Venüs Sokak, No:10
Osmangazi / Bursa

Bursa Halı Yıkama & Temizlik Hizmetleri

Bursa Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla temizlik ve yıkama hizmetleri sunmaktayız. 

Uygun fiyatlar ve kaliteyi bir arada arıyorsanız doğru adrestesiniz! 

Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Bursa Halı Yıkama & Diğer Temizlik Fiyatları

En uygun fiyatlarla halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama ve yatak yıkama gibi ihtiyaçlarınız için her zaman buradayız. 

Bursa için güncel halı ve diğer yıkama hizmetlerimiz için aşağıda yer alan butonu tıklayın.

Bizi Arayın