Yorgan & Battaniye Yıkama

Yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık ve diğer evde yıkanması zor veya mümkün olmayan eşyalarınızın temizliği için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Geceleri veya yatarken sürekli üzerimize örttüğümüz yorgan ve battaniyelerimiz, biz farkında olmasakta sürekli kirlenmekte ve mikrop barındırmaktadır.

 

Ebatları nedeniyle evdeki makinelerimizde yıkanması çok zor ve bazen imkansız olan yorgan, battaniyeleriniz için en iyi temizlik çözümü, onları yıkattırmaktır.

 

İç hacmi geniş, özel olarak yorgan ve battaniye yıkamak için tasarlanmış olan büyük sanayi tipi makinelerimizle yıkanan ürünleriniz tertemiz ve hijyenik olur. Böylece hem sizin hem de ailenizin sağlığı tehlike altına girmemiş olur.

Bursa yorgan ve battaniye yıkama iletişim

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, Orhaneli, Yenişehir, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi, Bursa Merkez gibi tüm bölgelere tüm hizmetleri vermekteyiz.

Tek kişilik veya çift kişilik battaniye ve yorganlarınızı, hatta makineye sığmayan yastıklarınızı bile yıkayabiliriz. Detaylı bilgi için bizi arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Evlerde kullanılamayacak büyüklükte, profesyonel ve sanayi tipi çamaşır makineleri ile %100 hijyenik bir şekilde yıkamaktayız.

Yorgan ve battaniye yıkama fiyatları için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel fiyat listesi sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Yıkama hizmetimizde yorgan ve battaniyelerinizi bir telefonunuzla adresinize kadar gelerek almaktayız. Yorgan ve battaniye temizleme ücreti dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bazı firmalar yıkama fiyatının dışında sizlerden servis ücreti, yakıt ücreti veya farklı başlıklar altında ücretler istemektedir, lütfen bu tür firmalara itibar etmeyiniz.

Tamamen kapalı, tozdan arındırılmış ve hijyenik kurutma odalarımızda, yorgan ve battaniyeleriniz nemini, nem alıcı cihazlarla alarak kurutuyoruz. Bu şekilde kuruyan ürünlerin içlerinde hiç nem ve ıslaklık kalmadığı için bakteri oluşumunun önüne geçilmiş oluyor. Bu şekilde kurutmanın bir diğer avantajı ise ürünlerinizin yapısı bozulmadan, zarar görmeden kuruyor olmasıdır.

Bursa Yorgan & Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkama hizmeti için büyük ve özel çamaşır makineleri kullanmak gerekiyor. Normal çamaşır makineleri ile yıkama yapıldığında yorgan ve battaniyelerimiz tam olarak yıkanmıyor ve kirli kalıyor.

Bursa Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla, hijyen ve kalite garantili yorgan ve battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız. Organik yıkama şampuanlarımızla yıkanan yorgan ve battaniyeleriniz ilk günkü temiz ve hijyenik olacak.

Geceleri üzerimize örttüğümüz yorgan ve battaniyelerimizin tıpkı yatak ve halılarımız gibi sürekli olarak temiz tutulması gereken ve yıkanması gereken eşyalarımız arasındadır.

Yorgan ve battaniyelerde ter, vücut derisi ve tozlardan kaynaklı olarak bakteriler ve virüsler meydana gelir. Bu bakterilere “mite” veya “ev akarı” adı verilmektedir. Sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen bu bakteriler astım, nefes darlığı, uyku bozuklukları ve bronşit gibi hastalıklara neden olmaktadır. Nefesimizle hava yoluyla ciğerlerimize ulaşan bu bakteriler, ilerleyen zamanlarda daha ciddi hastalıklar da çıkartabilmektedir.

Bu nedenle yıkanması ve temizlenmesi önem taşıyan eşyalarımızın başında yatak, yorgan, battaniye ve yastıklarımız gelmektedir.

Yorgan ve Battaniyeler Nasıl Kurutuluyor

Profesyonel ve özel makinelerimizde yıkanan yorgan ve battaniyeler kurutma odalarında bulunan askılara asılarak kısa süre zarfında kurutuluyor. Sonrasında özel paketlere koyduğumuz yorgan ve battaniyeleri evinize teslim ediyoruz.

Hijyenik Yorgan & Battaniye Yıkama Hizmeti

Evinizdeki yorgan ve battaniyelerinizi düzenli olarak yıkattırmanız sağlığınız ve evinizin hijyeni açısından büyük önem taşır. Özellikle solunum yolu rahatsızlığı olan kişiler tozlu ortamdan uzak durmaları gerekir. Bu nedenle bu tür ürünlerin yıkanması ve hijyenik olması, ev halkının sağlığı için yararlıdır.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerde bulunan bir çok müşterimiz bizlerden övgü ile bahsetmektedir. Gerek müşteri memnuniyeti, gerekse uygun fiyat politikamız ile sizleri memnun etmeye gayret gösteriyoruz.

Bursa Yorgan & Battaniye Yıkama İletişim Bilgileri

Bursa içerisinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve koltuk yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Adres Bilgilerimiz

🌏 Veysel Karani Mahallesi, Venüs Sokak, No:10
Osmangazi / Bursa

Bursa Halı Yıkama & Temizlik Hizmetleri

Bursa Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla temizlik ve yıkama hizmetleri sunmaktayız. 

Uygun fiyatlar ve kaliteyi bir arada arıyorsanız doğru adrestesiniz! 

Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Bursa Yorgan Yıkama & Diğer Temizlik Fiyatları

En uygun fiyatlarla halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama ve yatak yıkama gibi ihtiyaçlarınız için her zaman buradayız. 

Bursa için güncel halı ve diğer yıkama hizmetlerimiz için aşağıda yer alan butonu tıklayın.

Bizi Arayın